درباره ما

فروشگاه توس ابزار بیش از یک دهه تجربه در زمینه فروش ابزار آلات ساختمانی و یراق آلات و  تولید پایه دریل و تبدیل مینی فرز به پروفیل بر و ارائه ابزارآلات  مناسب برای مشاغل مناسب در قیمت مناسب و نیز از پروژه های کوچک به بزرگ تا این که هدف ما این است با ارائه هر دو تجربه به مشتری برتر و ارزش فوق العاده ای برای مشتریان ما  تخصیص دهد..


ما بیش از 10 سال تجربه در این صنعت و پرشور در مورد بیش از انتظارات خود را مورد هدف TOOSABZAR قرار داده است که فقط  فروش نیست بلکه برای به دست آوردن یک مشتری مادام العمر است..ما مشتریان خود را دوست داریم و از بازخوردها و پیشنهادهای شما استقبال می کنیم. لطفا با استفاده از صفحه تماس با ما به ما بگویید آنچه که ما در حال انجام هستیم درست است و یا آنچه که ما می توانیم در بهبود این صنعت انجام دهیم..


کارکنان نزدیک، بسیار آگاه و ماهر ما سال ها از خدمات ترکیبی در داخل شرکت و می تواند تخصص بی رقیب ارائه دهند تا زمانی که شما تصمیم بگیرید  که بر اساس محصولات مناسب برای شما راهنمایی های لازم را انجام دهند..


تیم ما ارائه مشاوره و تجربه یک خرید واقعی را برای شما فراهم می کند تا با دانش و حرفه کافی از محصولات استفاده کنید.و با پشتوانه و تضمین خدمات و تولید کننده قوی در زمینه پایه دریل و تبدیل مینی فرز به پروفیل بر انظارات شما از یک ابزار به دانش و تجربه تبدیل می کند.


ما بر آنیم که سفارشات شما را در سریع ترین زمان ممکن با  استفاده از پست پیشتاز و حمل و نقل امن در سراسر کشور  خدمت رسانی کنیم.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و پیگیری سفارشات با استفاده از تماس با تیم پشتیبانی سوالات خود را مطرح و راهنمایی کافی را به شما ارئه  دهند.